Журнал

Mezzanine та три європейські заклади об'єднують зусилля, щоб переглянути свої ролі в музичній екосистемі

HOW FAR IS NOW

4 європейські музичні майданчики з 4 країн (два - зі Східної Європи та інші два - із Західної Європи) протягом 2021 року розроблять проект, який допоможе їм виділити та порівняти різні музичні сцени по всій Європі, їх безцінний вплив на розвиток творчих громад, випробувати нові бізнес-моделі та просувати місцеві музичні таланти. Ідея отримала підтримку Європейського Союзу в рамках акції Music Moves Europe.

Цього року чотири музичні майданчики (Mezzanine з України, Firlej з Польщі, Podium Asteriks з Нідерландів та Belvedere Namur з Бельгії) організують проект "HOW FAR IS NOW" - програму цифрового обміну, спрямовану на тестування відмінностей у різних просторах бізнес-моделей, обміну досвідом та вивчення можливостей співпрацювати на такій великій відстані між ними і спільно працювати над розбудовою потенціалу персоналу та місцевої музичної спільноти.

Поряд з цим, організатори підтримають місцеві таланти в часи невизначеності та заборони музичних подій за допомогою низки відео, що транслюються у всіх 4 країнах. 

Це допоможе артистам просувати свою музику за кордоном та охопити потенційну нову аудиторію. В рамках проекту організатори випробують нові бізнес-моделі щодо покращення комунікації та співпраці у бізнес-трикутнику "промоутер - заклад - артист".

Як наслідок пандемії - музичні майданчики закрили свої двері, через що їх персонал зводить кінці з кінцями, а артистам важко потрапити в центр уваги та охопити потенційно нову аудиторію.

Заклади вже давно стали центрами ідей та інструментом творчого прогресу навколо них. З огляду на це, організатори проекту хотіли б порівняти та переосмислити свої бізнес-стратегії за допомогою технологій та допомогти собі залишатися на плаву, а місцевим музичним спільнотам - рости.

Слідкуйте за новинами в соціальних мережах протягом найближчих місяців, щоб отримати новини щодо проекту з України, Польщі, Бельгії та Нідерландів та опен-кол для гуртів, які стануть частиною проекту.

Проект реалізується за підтримки Європейського Союзу такими партнерами:
MEZZANINE (Київ, Україна),
Firlej (Ośrodek Działań Artystycznych "Firlej, Вроцлав, Польща),
Podium Asteriks (Нідерланди),
THE BELVEDERE NAMUR (Намур, Бельгія).

Детальніше шукайте на сайті: howfarisnow.eu 
 

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ:

Афіша: Актуальні події