Журнал

Увага конкурс! Підтримуємо незалежних артистів

How Far Is Now

Це ваша можливість взяти участь у міжнародному проекті How Far Is Now, організованому спільно 4 європейськими музичними майданчиками.

Mezzanine та ще три європейські клуби (з Польщі, Нідерландів та Бельгії) шукають артистів, які відповідають наступним критеріям:

Готуєте  у майбутньому реліз (випускаєте влітку-восени 2021 року) та зацікавлені у додатковій інформації у ЗМІ та міжнародних контактах.

Маєте інтерес співпрацювати з музичними клубами-партнерами (Mezzanine з України, Firlej з Польщі, Podium Asteriks з Нідерландів та Belvedere Namur з Бельгії) у майбутньому або вже грали там раніше.

Представляєте будь-який популярний музичний жанр (наприклад, некласичний): електроніку, поп, рок тощо та готові розробити ексклюзивний живий сет для прем’єри в рамках проекту.

Участь безкоштовна. 

Під час відбору організатори враховуватимуть культурне, расове та ґендерне різноманіття, мотивацію артиста до міжнародної роботи та якість музичного контенту.

12 найкращих виконавців та колективів (по 3 у кожній країні) будуть запрошені для запису концертних відео та серії інтерв'ю у своїх країнах у липні 2021 року

Кожен вибраний виконавець (група) отримає невеликий гонорар для покриття логістичних та адміністративних питань під час записів. Починаючи з вересня 2021 року під час 12-тижневого марафону, прем'єри відео будуть щотижня релізитися у всіх 4-х країнах.

 

ПРОЦЕС ВІДБОРУ

Заявки можна подавати протягом 5 травня - 30 травня 2021 року включно;

Усі заявки будуть розглянуті представниками 4 музичних клубів-партнерів, щоб вибрати 12 затверджених виконавців (колективів) для проекту;

Усі затверджені заявники отримають лист-повідомлення не пізніше 5 червня 2021 року;

Усі заявки повинні підтвердити, що вони доступні для запису в липні 2021 року в містах, де розташовані клуби-партнери (українські заявники у Києві, польські заявники у Вроцлаві, бельгійські заявники - у Намурі, голландські - у Леувардені відповідно).
 

ЩО ОТРИМАЮТЬ ВИБРАНІ АРТИСТИ?

Запис їхнього живого відео, прем'єра якого відбудеться восени 2021 року;
Промо в 4 країнах одночасно;
Пропозиція букінгу від партнерських музичних майданчиків, коли будуть можливі концерти;
Помірний гонорар для покриття логістичних та адміністративних витрат під час запису.
 

ЯК ПОДАВАТИСЯ?

Відвідайте офіційний веб-сайт проекту: howfarisnow.eu

Зареєструйте свій акаунт (як користувача): Зареєструйтесь як новий користувач (через верхній правий кут сторінки)

Зареєструйте свій профіль виконавців / артиста в системі (за допомогою функції «Додати проект -> Артист») до 30 травня включно.

Зачекайте до 5 червня на результати відбору.

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ:

Афіша: Актуальні події