Журнал

Артисти-переможці конкурсу How Far Is Now від Mezzanine

Selected Artist

278 - саме стільки заявок ми і наші партнери з Firlej, Podium Asteriks і Belvedere Namur отримали в рамках проекту How Far Is Now. Спасибі всім, хто відгукнувся на Open Call. Це був дуже складний вибір! Спільними зусиллями ми все ж визначили 12 фіналістів, по 3 артиста / групи з кожної країни - України, Польщі, Нідерландів та Бельгії.

Раді представити артистів, які пройшли відбір з України.

 

Sheetel

Sheetel (Київ, Україна)

Кожний живий виступ Sheetel не схожий на попередні. Під час концертів вони часто синтезують різні види мистецтв - музику гармонійно доповнює театральне дійство або візуальний перформанс. У колективі два постійних учасника - соліст і піаніст Антон Шитель, а також барабанщик Антон Аксьонов. Однак на сцені їх незмінно супроводжує справжній міні-оркестр - контрабас, віолончель і інші інструменти. Темне шаманське звучання Sheetel натхненне тріп-хопом, джазом та гранжем.

 

sophistication.

sophistication. (Київ, Україна)

sophistication. - проект київської музикантки і співачки Софії Швагер. Її мінімалістичне фолк-звучання, в основі якого гармонія акустичної гітари і пронизливого дівочого голосу, заспокоює і розслабляє. А меланхолійна, але в той же час тепла лірика перетворює її пісні в неспішні міські медитації.

 

nfnr

NFNR (Київ, Україна)

NFNR - артистичний псевдонім електронної музикантки Олесі Оникієнко, яка також пише музику для театру і кіно. В її композиціях поліфонія модульних і аналогових синтезаторів зустрічається з любов'ю до індустріальних польових записів. У 2020 році спільно з Анною Хвиль NFNR випустила повноформатний альбом "Bubny Voices". Робота виконана в кращих традиціях "music-concrete". Музикантка також співпрацювала з лейблами Cashmere Radio і Corridor Audio. До слова, на останньому зовсім скоро вийде її новий лонгплей "Cards against humanity".

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ: