Афіша

16/07 (четвер) - 19:30

Україна сектантська. Культурологічна лекція

16/07 (четвер) - 19:30
Україна сектантська. Культурологічна лекція
200 - 280 грн
Купити Квиток

Більше сект, які дивують.
Більше сект, які викликають посмішку.
Більше сект, які жахають.

Вже декілька століть Україна традиційно є центром східно-європейського сектантства. Саме завдяки сприятливому релігійному клімату квітнуть найдивовижніші культи, які дуже часто є інструментами кримінальних та політичних маніпуляцій.

Під час повтору лекції ми розглянемо ще більше цікавих синкретичні секти, що діяли (а деякі й продовжують діяти) на території незалежної України.

Від "Білого братства" до "АллатРа", від аматорських домашніх гуртків до вкрай небезпечних культів, що контролюються організованими кримінальними групами та спецслужбами інших країн: протягом десятиріччя лектор входив у довіру та проникав у різні українські секти заради власного культурологічного дослідження.

Саме тому під час лекції Александер не тільки пояснить класифікацію та відмінності у вченнях постмодерних синкретичних сект, але й розповість про власний досвід спілкування із сектантами.


Про спікера:
Александер Кроліковскі (1982, Донецьк) – концептуальний митець, учасник дуету Krolikowski Art.

Лектор, публіцист, дослідник процесів модернів, інтерес якого обертається навколо інформаційних воєн, релігійних і політичних маніпуляцій, перформатизму та сучасної візуальної комунікації.

Натхненний вивченням пост-постмодерністської теорії культури, прочитав низку лекцій в Україні та за кордоном, присвячених взаємозв’язкам епох модерну, пост- та метамодерну.


⚠️ Кількість квитків обмежено!

⚠️ Дотримуйтеся карантинних рекомендацій і будьте чемними! 

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ:

Раніше ви переглядали