Афіша

10/12 (субота) - 16:00

Tourniquet

10/12 (субота) - 16:00
Tourniquet
від 200 грн

Tourniquet - це серія івентів від харківського електронщика Whaler та умільців з дніпровського Модулю. В ході цих івентів, ми збираємо гроші для нашого війська та фондів, що йому допомагають. Ми хочемо бути корисні і тим, в чому знаємось, тому в обмін даєм смачну порцію мелодійної електроніки.

Line-up:
Igor Yalivec  
Monotonne  
Whaler 
Maxandruh 

Whaler наживо останній реліз"Mothership", а також невиданий матеріал. Це генеративна подорож у часі, плаваючі ембієнтні та ламані біти.

Звучання Monotonne балансує на межі між тріп-хопом та глибоким техно/ембієнтом, забарвленим у меланхолійні тони. Музичний доробок проекту під час російського вторгнення трансформувався у міні-альбом “Transition” та повноформатний альбом, який вийде у грудні. Деякі композиції з них та попередніх релізів проекту будуть представлені наживо

Igor Yalivec - саунд-артист з Дніпра, з 20-річним досвідом роботи в сфері сучасної електронної музики. Виконавець та експериментатор, винахідник незвичайних звукових об'єктів, синтезаторний гік, засновник електроакустичного гурту Gamardah Fungus.

Один з основних композиційних підходів у сольних творах Ігоря базується на ідеях повторюваності та плавних змінах циклічних звукових фрагментів у кращих традиціях Террі Райлі, Вільяма Басінські та Еріка Саті. Його музика тонка і тендітна, балансує на межі ембієнту і мінімалізму, і створюється в режимі реального часу шляхом імпровізації на модульних синтезаторах з використанням генеративних алгоритмів і гранулярного синтезу

maxandruh - новий проект Максима Андруха. Звукорежисер, саунд-дизайнер та мультиінструменталіст. Максим є колишнім учасником та співзасновником гурту DZ'OB (Дніпро, Україна). Проект був започаткован і розвивався під час повномасштабного російського вторгнення в Україну.

maxandruh - це поєднання IDM, ambient, breakbeat, breakcore, а також української пісенної спадщини. Основу звучання створюють такі інструменти, як гобой, англійський ріжок, акустичні барабани та різноманітна перкусія, гітари, звуки побутових предметів, іноді вокал, а також VST, цифрові та аналогові синтезатори, драм-машини. Наразі кількість музикантів, які беруть участь у живих виступах, варіюється від одного, самого Максима, до нескінченної кількості музикантів. 

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ:

Раніше ви переглядали