Афіша

30/07 (четвер) - 19:30

Секс сектантський. Культурологічна лекція

30/07 (четвер) - 19:30
Секс сектантський
200 - 280 грн
Купити Квиток

Всю історію людства релігія намагалась ретельно контролювати сексуальність людини - як і обмежувати за допомогою різноманітних табу, так і навпаки, використовувати секс як частину ритуалів.

Під час лекції ви дізнаєтесь про різноманітні методи контролю людської сексуальності як з боку традиційних релігій, так і з боку новітніх релігійних культів. Ми розглянемо довгий шлях від архаічних ритуальних оргій до тантри "Нью-Ейджа", від палеолітичних табу до сучасного монашества, від шаманського крос-дресінгу до релігіозних реформ стосовно ЛГБТ+ вірян.І звісно, ми розглянемо найдивніші та найстрашніші культи, такі як скопці, хлисти та інші, дізнаємось про методи євангелізації за допомогою ритуальної проституції та справжній сенс деяких "тренінгів з підвищення сексуальності для жінок".

Настав час зірвати всі покрови з таємниць традиційних релігій та новітніх культів, аби кожен міг зробити власні висновки про те, яку ж саме роль грає секс в духовному житті людства.
 

Про спікера:
Александер Кроліковскі
(1982, Донецьк) – концептуальний митець, учасник дуету Krolikowski Art.

Лектор, публіцист, дослідник процесів модернів, інтерес якого обертається навколо інформаційних воєн, релігійних і політичних маніпуляцій, перформатизму та сучасної візуальної комунікації.

Натхненний вивченням пост-постмодерністської теорії культури, прочитав низку лекцій в Україні та за кордоном, присвячених взаємозв’язкам епох модерну, пост- та метамодерну.


⚠️ Кількість квитків обмежено!

⚠️ Дотримуйтеся карантинних рекомендацій і будьте чемними! 

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ:

Раніше ви переглядали