Афіша

12/05 (неділя) - 19:00

Re-read: презентація альбому

12/05 (неділя) - 19:00
Re-read
420 - 500 грн.
Купити Квиток

Re-read вперше зіграють дебютний альбом “Повсякденність, драма, романтика” від початку до кінця на презентації в Mezzanine 12 травня! Вечір відкриють sucilna_nevdacha.exe, а до емо-котиків на виступі приєднаються друзі з фітів на альбомі.

Re-read — емо-кошенята, які перевикупають у музиці власні почуття та емо-культуру. Матрок, шугейз і класичний вайб п'ятої хвилі емо рівайвал. Гурт поєднує і зовсім протилежні речі: легкість віршів та важкість гітар; наївність образів та професійність виконання. Разом з щоденником особистих рефлексій та трансформацій, Re-read об'єднали все це у проривному дебютнику “Повсякденність, драма, романтика”.
Альбом швидко отримав позитивні рецензії та згадки від Суспільне Культура, Лірум, Слух та інших медіа та каналів. У 2023 Re-read відіграли 19 концертів у різних містах України, в тому числі — у турі спільно із Emperor X — Флоридським музикантом Чедом Метені та засновником лейблу Dreams of Field.

Надя Печуркіна, вона ж sucilna_nevdacha.exe, добряче сколихнула інді-сцену у 2022 році з піснями «Ніколи» та «Не тримайся».


Її внутрішні дискусії та переживання про любов та сенс існування знайшли відгук серед любителів втикати летсплеї з майнкрафту чи на дисколампу у темній кімнаті, змушуючи відрефлексувати свій болючий досвід та рухатись далі.

Квитки: 69 ранніх пташок по 420 грн, потім ще 200 по 470 грн, на вході - 500 грн.


 

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ:

Раніше ви переглядали