Афіша

30/09 (п'ятниця) - 12:00

НА ЧАСІ: вересень

30/09 (п'ятниця) - 12:00
НА ЧАСІ
від 200
Купити Квиток

Наша сцена фестивалю НА ЧАСІ виглядатиме так:

 

Темне шаманське звучання Sheetel натхненне тріп-хопом та гранжем. Кожний живий виступ Sheetel не схожий на попередні, це унікальний перфоменс, де часто синтезуються різні види мистецтв.
У колективі чотири постійних учасника - соліст і піаніст Антон Шитель, барабанщик Антон Аксьонов, віолончеліст - Артем Литовченко та басист - Саша Мусевич.

Ptakh (Птах) є проектом електронного продюсера, композитора і клавішника Антона Дегтярьова.
Антон cтворює музику з нетиповим для української сцени звучанням — поєднує сучасну класику, ембієнт, грандж, нойз та електроніку. Її «справедливо можна назвати новітньою академічною музикою — це історія з потужною драматургією, симфонічною глибиною і кінематографічним саспенсом».

stonefromthesky – це псевдонім Олексія Зінченка, електронного музиканта та композитора з Києва.
Музика stonefromthesky існує на стику жанрів trip-hop, IDM і experimental. Вона об’єднує в собі атмосферні текстури і низький об’ємний бас, органічні семпли з “польових” записів і “холодні” техногенні звуки синтезовані всередині комп’ютера.

Last Void Quarrel - Владислав Левицький, український артист із Києва, створює різноманітні звукові пейзажі, розкидані між різними псевдонімами.
У проекті Last Void Quarrel здебільшого доводиться стикатися з деградованою ло-файною атмосферою в тій чи іншій формі: будь то аналоговий, ретельно створений вручну «ASMRish» ембієнт з елементами мінімал техно або олдфешн-IDM, натхненний 90-ми.

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ:

Раніше ви переглядали