Афіша

15/10 (четвер) - 19:30

Мітологія для всіх

15/10 (четвер) - 19:30
Мітологія для всіх
200 - 280 uah
Купити Квиток

Працюючи над кіноепопеєю "Зоряні Війни", Джордж Лукас вирішив не просто зняти черговий фантастичний фільм, а створити новий всесвіт. І йому це вдалось, оскільки він використав… класичну структуру міту.

Саме тому уявлення, що мітологія та мітологічне мислення залишилось в минулому, є хибним. Класична структура міту досі є дуже важливою частиною нашої культури і є однією з базових складових людської цивілізації. Ми можемо знайти міт практично скрізь: в культурі, рекламі та навіть політиці.

Але якщо в давнину міт керував людиною, то сучасна людина використовує міт згідно своїм потребам, конструюючи нові світи та сенси. 

Про модерних янголів та постмодерну демонологію, про конструювання реальностей в політиці та мітологічні архетипи в брендингу - в новій лекції Александера Кроліковскі. 

Особлива увага під час лекції буде приділена практичній роботі з класичними мітологемами на прикладі проєкту Чарівний Світ.UA та технологій сучасних інформаційних війн.

 

Про спікера:
Александер Кроліковскі
(1982, Донецьк) – концептуальний митець, учасник дуету Krolikowski Art.

Лектор, публіцист, дослідник процесів модернів, інтерес якого обертається навколо інформаційних воєн, релігійних і політичних маніпуляцій, перформатизму та сучасної візуальної комунікації.

Натхненний вивченням пост-постмодерністської теорії культури, прочитав низку лекцій в Україні та за кордоном, присвячених взаємозв’язкам епох модерну, пост- та метамодерну.


⚠️ Кількість квитків обмежено!

⚠️ Дотримуйтеся карантинних рекомендацій і будьте чемними! 

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ:

Раніше ви переглядали