Афіша

19/02 (субота) - 18:00

LOONYFEST'22

19/02 (субота) - 18:00
LOONYFEST
250 - 300
Купити Квиток

Від організаторів:

"Цей фестиваль явився в мріях моєму другу Андерґраунду, коли він вкотре валявся в калюжі, такий безпорадний і стриманий. Певний час я не міг зрозуміти, що він бормоче про селену, мантію, подорож від центру на поверхню.

Потроху він підвівся й пригвоздив мене очима до найближчої стінки. “У тебе ж там скоро др?” — питання було несподіване, і я забув, про що ми взагалі говорили. “От і роби фест. Ось тобі лайн-ап, потім розберешся”, — у руках Андерґраунду з’явився документ, що безперечно є відображенням деякої епохи:"

Anatol >_> мабуть чули, що у Варшаві ніколи не буває сонця? Яскраві представники нашумілого підпільного синдикату enjoy life з Польщі летять довести нам, що це не так. Лоуфай, як оспівана форма еволюції; поп-мелодії, що миттєво розкодують тебе від страхів отримати кайф.

https://enjoylife.bandcamp.com/album/ana-2
https://www.facebook.com/enjoylifePL

Парк Встреч >_> зірки шугейзу зі східних степів, бентежна подорож від тендітних мотивів, що несподівно викарбовуються в пам’яті, до драйвових вибухів від майстрів контрольованого нойзу.

https://band.link/PhLI0
https://www.instagram.com/parkvstrech

Chillera >_> даб від альфи до омеги у виконанні незрівнянного тріо з Одеси. Відчути дотик морських баранців на мочках вух — рідкісна вдача в лютому серед промерзлих цеглин столичних куренів.

https://muscut.bandcamp.com/album/schax
https://www.facebook.com/chillerafun

Pocket Country >_> адепти щирого панку зі Львова вже гострять свої струни, що потраплять вам прямісінько в серце. Відомо також, що лайвовий звук гурту змусить переглянути деякі стереотипи про левітацію на танцполі.

https://push.fm/fl/j6rkib2l
https://www.instagram.com/pocket_country

Pree Tone >_> найтвердіша геологічна структура фестивалю, також відома як ядро. Після чергової зміни в складі достеменно не відомо, яким буде новий саунд столичних наркобаронів, але монолітний спектр у діапазоні сприйняття гарантовано.

https://band.link/preetone

 
 
КВИТКИ:
250/300 uah + сертифікат або тест

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ:

Раніше ви переглядали