Афіша

20/02 (четвер) - 19:30

Коротка історія наркокультури ХХ сторіччя

20/02 (четвер) - 19:30
Коротка історія наркокультури ХХ сторіччя
200/250/280 грн.
Купити Квиток

Скандальний етноботанік Теренс Макена вважав, що наші давні пращури отримали здатність до абстрактного мислення завдяки вживанню психоактивних грибів та рослин.

У нас немає вірогідних наукових даних, які б підтвердили чи спростували цю гіпотезу. Але останні 100 років людство ретельно документувало все, що відбувається, і в нас є можливість простежити, як саме наркотичні речовини впливали на розвиток культури, мистецтва, науки, політики та релігії.

Від секретних експериментів до безсвідомих епідемій, від переступів кримінальних угрупувань до змов таємних духовних братерств – психоактивні речовини були важливим елементом людського життя та тригером культурних трансформацій.

 – Скільки кокаїну щоденно вживав Зигмунд Фрейд? 
 – Навіщо Алістер Кроулі познайомив західний світ із психоделіками? 
 – Як психоактивні речовини вплинули на розвиток цифрових технологій?

Відповіді на ці та інші питання, що зазвичай залишаються в тіні подвійної моралі, ви отримаєте в спецлекції для розширення знання "Коротка історія наркокультури 20-го сторіччя".
 
*** Про спікера: Александер Кроліковскі (1982, Донецьк) – концептуальний митець, учасник дуету Krolikowski Art.

Лектор, публіцист, дослідник процесів модернів, інтерес якого обертається навколо інформаційних воєн, релігійних і політичних маніпуляцій, перформатизму та сучасної візуальної комунікації.

Натхненний вивченням пост-постмодерністської теорії культури, прочитав низку лекцій в Україні та за кордоном, присвячених взаємозв’язкам епох модерну, пост- та метамодерну.

***  Квитки: 
рання пташка - 200 грн, решта - 250 грн.
у день події (лише на вході) - 280 грн. 

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ:

Раніше ви переглядали