Афіша

18/03 (субота) - 17:00

Концерт гурту МАРНИЙ

18/03 (субота) - 17:00
МАРНИЙ
450
Купити Квиток

Презентація нових пісень та улюблені бойовики — не пропустіть перший великий сольний концерт гурту МАРНИЙ у Києві. 18 березня рок-дует презентує столичній публіці EP «СТРУМ», робота над яким тривала протягом кількох місяців наприкінці 2022 року. Спеціальний гість: Скажи щось погане

Історія гурту МАРНИЙ починається у 2010 році, коли Яків Марний (вокал, гітара, бас) та Андрій Дорош (барабани, перкусія, бек-вокал) зустрілися у стінах університету, де планували навчатися на вчителів музики. Роки спільних творчих пошуків вилились у щось серйозне лише ближче до 2018 року, коли хлопці, перегравши з різними музикантами, вирішили сфокусуватися на роботі удвох. У 2020 році МАРНИЙ випускають дебютний ЕП «Винний». Протягом двох наступних років виходять ще кілька міні-альбомів: «2021» (спільно зі Схожа), «Спалах», «2022» (спільно зі Схожа). Жанрово кожна робота досліджує нові території: у музиці МАРНИЙ балансує між гранжем, альтернативою, інді-роком та навіть мелодійним попом, вміло вплітаючи у пісні елементи фольку та етно. 

Робота над новим EP «СТРУМ» тривала протягом осені 2022 року. Символічно, що дату релізу кілька разів доводилося переносити через блекаути та проблеми з електрикою. Новий матеріал МАРНИЙ — квінтесенція всього найкращого, за що ми любимо гурт. До іскристих гаражних гранжевих гітар і щільних барабанних грувів музиканти додали електронного звучання, що розкриває музику гурту з нової сторони. Спочатку ЕР планували назвати «Енергодар», з прямою прив’язкою до війни, але в останню мить вирішили не акцентувати на цьому увагу, щоб дозволити музиці транслювати закладнений меседж. 

Організатори: концертна агенція kontrabasspromo та київський інді-лейбл Plan

Частина прибутку буде передана у фонд Musicians Defend Ukraine 

18 березня, Mezzanine
 Вхід відкривається о 17:00

 

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ:

Раніше ви переглядали