Афіша

04/06 (четвер) - 19:30

Історія наркокультури XXI століття

04/06 (четвер) - 19:30
Історія наркокультури XXI століття
200/250/280
Купити Квиток

Якщо попереднє сторіччя можна було назвати сторіччям заборон, то в наші часи вектор світової наркополітики зазнав кардинальних змін. Це відбулось під впливом багатьох факторів, але головний з них - поява всесвітньої мережі.

Таємниці минулого вперше стали настільки доступними. Але доступними лише тим, хто має наполеглевість, щоб знайти їх в океані інформаційного сміття. Як і раніше, психоактивні речовини продовжують бути важливим тригером культурних трансформацій.

У новій лекції, присвяченій світовій сцені наркокультури, ми розглянемо вплив класичних та нових речовин на культуру, мистецтво, науку, політику та релігію 21-го сторіччя.

Від хакерських спільнот до державних освітніх проектів, від шаленства рейв-відродження до психеделічних ретритів для хіпстерів - сьогодення продовжує дивувати нас різькими та радикальними змінами у відношенні до психоактивних субстанцій.

- Чому Тімоті Лірі прирівнював інтернет до ЛСД?
- Як з'явились "дизайнерські наркотики"?
- Які речовини наступні в черзі на легалізацію?

Тінь подвійної моралі поступово розсіюється, і ви отримаєте відповіді на ці та інші питання в новій спецлекції для розширення знання "Історія наркокультури 21-го сторіччя"
 

  **** Про спікера:  ****
Александер Кроліковскі
(1982, Донецьк) – концептуальний митець, учасник дуету Krolikowski Art.

Лектор, публіцист, дослідник процесів модернів, інтерес якого обертається навколо інформаційних воєн, релігійних і політичних маніпуляцій, перформатизму та сучасної візуальної комунікації.

Натхненний вивченням пост-постмодерністської теорії культури, прочитав низку лекцій в Україні та за кордоном, присвячених взаємозв’язкам епох модерну, пост- та метамодерну.

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ:

Раніше ви переглядали