Афіша

18/06 (четвер) - 19:30

КОРОТКА ІСТОРІЯ НАРКОКУЛЬТУРИ ХХ СТОРІЧЧЯ (ПОВТОР ЛЕКЦІЇ)

18/06 (четвер) - 19:30
ІСТОРІЯ НАРКОКУЛЬТУРИ ХХ СТОРІЧЧЯ
250 грн
Купити Квиток

Скандальний етноботанік Теренс Макена вважав, що наші давні пращури отримали здатність до абстрактного мислення завдяки вживанню психоактивних грибів та рослин.

У нас немає вірогідних наукових даних, які б підтвердили чи спростували цю гіпотезу. Але останні 100 років людство ретельно документувало все, що відбувається, і в нас є можливість простежити, як саме наркотичні речовини впливали на розвиток культури, мистецтва, науки, політики та релігії.

Від секретних експериментів до безсвідомих епідемій, від переступів кримінальних угрупувань до змов таємних духовних братерств – психоактивні речовини були важливим елементом людського життя та тригером культурних трансформацій.

Скільки кокаїну щоденно вживав Зигмунд Фрейд?

Навіщо Алістер Кроулі познайомив західний світ із психоделіками?

Як психоактивні речовини вплинули на розвиток цифрових технологій?

Відповіді на ці та інші питання, що зазвичай залишаються в тіні подвійної моралі, ви отримаєте в спецлекції для розширення знання "Коротка історія наркокультури 20-го сторіччя".

 

Про спікера: Александер Кроліковскі (1982, Донецьк) – концептуальний митець, учасник дуету Krolikowski Art.

Лектор, публіцист, дослідник процесів модернів, інтерес якого обертається навколо інформаційних воєн, релігійних і політичних маніпуляцій, перформатизму та сучасної візуальної комунікації.

Натхненний вивченням пост-постмодерністської теорії культури, прочитав низку лекцій в Україні та за кордоном, присвячених взаємозв’язкам епох модерну, пост- та метамодерну.

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ:

Раніше ви переглядали