Афіша

16/10 (неділя) - 18:00

Байки з Екватора - від Яна Тичковського

16/10 (неділя) - 18:00
Байки з Екватора
50 - 70 грн.

Запрошуємо вас на розповідь про життя Яна Тичковського в Індонезії
та презентацію фотопроекту Станіслава Стрільця
про яванських селян.


Ян: "В Індонезію я потрапив випадково, 3 роки тому. На всі питання, «чому я обрав Індонезію», відповідаю, що обрано було мене, хтось обрав мене для Індонезії. 
За три роки я вчився в двох університетах(вивчав яванське мистецтво і індонезійську мову); був фотомоделлю, вчителем, актором в індонезійській історичний кінодрамі; допомагав відкривати туристичний офіс(місив цемент і вчився порозумітися з місцевими робочими), перекладав з індонезійської, яку вже добре знаю, під час бізнес переговорів, організував 4 виставки фотографій про українську Революцію Гідності, виступав на кількох фестивалях із виставами вуличного театру, під час репетицій вчився співпрацювати з місцевими митцями. Я багато подорожував по Індонезії і знаю її туристичні принади, і хочу вам про це розповісти. 
Але найбільше я хочу розповісти про Індонезію не туристичну, побутову, повсякденну, ту що живе сама для себе. 

На лекції окрім розповідей я покажу багато відео матеріалів повязаних з моєю діяльністю в Індонезії а головне, покажу деякі фотографії Станіслава Стрільця (українського фотографа, що вже другий рік живе в Індонезії) з його проекту про яванських селян."


Зустріч відбувається в рамках циклу "Мандрівники і мрійники". Основою зустрічей Мандрівників і Мрійників є форма вільного спілкування і кожен охочий може взяти участь у формуванні тем та наповненні. Ми створюємо місце, де перетинаються стежки невгамовних шукачів.

Чекаємо вас у неділю, 16 жовтня о 18:00, 
у Mezzanine 
на Нижньоюрківській 31 

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ:

Раніше ви переглядали