Правила відвідування MEZZANINE

all rules

Шановні відвідувачі, основна мета цих правил – створення максимально комфортних і оптимально безпечних умов для відпочинку у закладі та підтримання дружелюбної і доброзичливої атмосфери.

Відвідувачами закладу вважаються особи, які мають квиток або запрошення, пройшли перевірку та поверхневий огляд особистих речей співробітниками служби безпеки нашого закладу.

У випадку порушення Правил відвідування закладу MEZZANINE, адміністрація та співробітники служби безпеки залишають за собою право:
- виконувати фото та відео фіксацію порушника; 
- змусити порушника залишити заклад без відшкодування вартості вхідного квитка;
- встановити заборону щодо відвідувача на подальше відвідування закладу. 

Купуючи вхідний квиток (або відвідуючи заклад за запрошенням), Ви автоматично погоджуєтесь з даними Правилами та умовами перебування в арт-просторі, і зобов’язуєтесь їх виконувати.

 

Правила відвідування MEZZANINE

1. Забороняється відвідування закладу MEZZANINE особам, які не досягли 18-ти років, на нічні події, тобто після 22:00. До 22:00 особам, які не досягли 18-ти років, дозволяється відвідувати MEZZANINE виключно у супроводі батьків. 

2. У разі виникнення сумнівів у служби безпеки закладу з приводу досягнення Вами 18-ти річного віку, Ви зобов’язані надати оригінал документу, який засвідчить ваш вік - паспорт, закордонний паспорт, водійські права. Керівництво закладу залишає за собою право заборонити вхід без пояснення причин.

3. Адміністрація та служба безпеки закладу мають право відмовити у вході до закладу особам:
які перебувають у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння, ступінь якого адміністрація та  служба безпеки закладу визначають на власний розсуд;  мають неохайний вигляд, також не допускається вхід і перебування у закладі без взуття (адміністрація клубу залишає за собою право оцінювати відповідність зовнішнього вигляду відвідувачів відповідно до формату закладу. Виняток становлять тематичні вечірки, на яких допускається даний dress code).

4.  Адміністрація та служба безпеки закладу мають право відмовити у вході до закладу особам, які на їхню думку схильні до вживання або торгівлі наркотиками, схильні до протиправних дій по відношенню до відвідувачів, гостей закладу, обслуговуючого персоналу та майна закладу.

5. У заклад не допускаються особи з явними тілесними ушкодженнями.

6. Відвідувачі закладу та їхні особисті речі можуть бути оглянуті працівниками служби безпеки з метою забезпечення безпеки відвідувачів. У разі відмови пройти цю процедуру або у разі виявлення під час такого огляду порушення Правил закладу, адміністрація має право відмовити в доступі до клубу без відшкодування вартості квитка.

7.  Причиною відмови у допуску на територію закладу також може стати агресивна поведінка, виражена фізичним чи психологічним впливом.

8. У приміщенні закладу забороняється: палити, приносити з собою спиртні напої, продукти харчування, колючі, ріжучі предмети, наркотичні речовини (в тому числі засоби для їх застосування), фармацевтичні препарати, таблетки, мазі, краплі, зброю (включаючи холодну, газову, пневматичну, вогнепальну і т.д.), піротехнічні та вибухові речовини, інші пристрої та спецзасоби, самостійно використовувати музичне та інше обладнання закладу, входити на території, які призначені для службового користування. У випадку виявлення зазначених фактів, служба безпеки  має право примусити покинути заклад без компенсації вартості квитка.

9. Забороняється вхід до закладу з тваринами, попередньо не узгодивши із адміністрацією закладу.

10. Заборонено заважати роботі осіб, які виступають в арт-просторі: артистів, діджеїв, музикантів, лекторів, і т.д., а також роботі обслуговуючого персоналу закладу.

11. Заборонена некоректна, в тому числі, агресивна поведінка по відношенню до інших відвідувачів та персоналу закладу.

12. Забороняється танцювати без одягу та / або взуття.

13. Професійна фото, аудіо та відео зйомка на території дозволена після проходження попередньої акредитації з адміністрацією закладу.

14. На території арт-простору заборонений будь-який вид торгівлі чи рекламної діяльності без узгодження з керівництвом закладу.

Відвідуючи арт-простір MEZZANINE, ви погоджуєтесь брати участь у можливій фото- і відеозйомці, теле- або радіотрансляції заходу в якості відвідувача і дозволяєте організатору використовувати фото-, відео- і аудіозаписи з вашою участю будь-яким способом (розміщення у соціальних мережах закладу, веб-сайті і т.д.).

queen

Умови перебування в арт-просторі MEZZANINE:

Відвідувачі зобов’язуються:

1. Виконувати розпорядження адміністрації і співробітників служби безпеки закладу.

2. Для відвідування закладу придбати або пред'явити вхідний квиток (запрошення) та пройти поверхневий огляд особистих речей.

3. Здавати верхній одяг та великогабаритні предмети в гардероб. У приміщенні гардероб працює на безоплатній основі. Mezzanine не несе відповідальності за гроші та цінні речі, які були залишені/ загублені  на території закладу, в тому числі в одязі, який був зданий у гардероб.

4. За втрату номерка від гардероба, розбитий посуд, пошкодження майна та порушення санітарних норм стягується плата, розмір якої визначається Адміністрацією.

 

Погоджуючись на відвідування заходу, власник квитка (запрошення) бере на себе відповідальність за ризики, в тому числі відповідальність за збереження особистого майна, за будь-який збиток, що може бути завданий внаслідок недотримання норм громадського порядку, техніки безпеки, правил пожежної безпеки, правил закладу та інших загальноприйнятих норм поведінки. 

Відвідувачі, що дотримуються правил, за необхідності, мають право звернутися з питаннями до адміністрації закладу, служби безпеки або до інших посадових осіб.

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРАНТИННА ПАМ'ЯТКА

info covid

 

Зверніть увагу, що найближчим часом вам може бути відмовлено у вході , якщо у вас немає:

- ковід-сертифікату;

- негативного дійсного ПЛР-тесту;

"У постанову "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19" найближчим часом внесуть зміни, які надають пільги вакцинованим або тим, хто має негативний ПЛР-тест.

Пропонується, щоб обмеження жовтої та червоної зони епідемічної небезпеки не поширювалися на ті заклади господарювання, у яких колектив і відвідувачі мають ковід-сертифікат, що засвідчує вакцинацію, дійсний протягом 72 годин негативний ПЛР-тест або довідка про перенесену протягом останніх кількох місяців коронавірусну хворобу."


З повагою,
Адміністрація MEZZANINE