Афіша

31/07 (субота) - 19:00

Вистава-вечірка «Різанина»

31/07 (субота) - 19:00
Вистава-вечірка «Різанина»
від 150 грн
Купити Квиток

Київський театр Тріп представляє у арт-просторі Mezzanine першу в Києві виставу-вечірку. Захід підійде тим, хто вважає оксамитовий академізм «Франка» минулим століттям.
 

Вистава-вечірка «Різанина» - це крок до театру нової форми. Театру нового покоління.

«Вечірка з драматургією» від театру Тріп - це спектакль - психологічний портрет людини, яка його спостерігає.

Також, чи не вперше, театр не змусить глядача сидіти на одному місці.
 

Ксенія Режисерка вистави: Ксенія Оніщенко 
 
Режисерка театру та кіно, актриса, педагог. Закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого на курсі у народного автори та Богда Ступки. Працювала в театрі Франка та в Молодому театрі. У 2015 році в Дикому театрі поставила першу виставу, яка розпочала шлях Дикого театру. Це була музична драма «Joy Division». Вистава жила більше 3 років на різних майданчиках Києва і брала участь в Гогольфесті.
 
Другою професією Ксенії та її життям є кіно і викладання, чим вона займається останні 5 років: знімає кіно та працює на телебаченні кастинг-директоркою, а у 2019 році відкрила свою школу акторської майстерності Trip. Ставила виставу, маштабний проект за підтримкою УКФ «Це не романтика», який був присвячений українському розстріляному відродженню. 
 
Театр Тріп - це організація , яка займається пошуком талановитої, креативної молоді для навчання акторській професії та створенні театральних заходів авангардного, новаторського спрямування у київському театральному житті.
 
Пряма мова Ксенії Оніщенко:
"«Різанина» - наша перша прем’єра. Прем’єра незалежного театру Тріп. Театру, в якому немає меж та рамок. Театр, в якому ми можемо сміятися з будь-чого і будь-кого, але в якому ми однаково цінуємо і поважаємо свого глядача. Нам не потрібний пустий дешевий хайп. Ми хочемо заполонити серця нашого глядача професійністю, жагою до нового і пошуком загальної енергії між актором та глядачем.  Театр Тріп - це легальна доза на твій сьогоднішній вечір."

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ:

Раніше ви переглядали